בניית אתרים בחינם

              


אחריות

לקבלת אחריות על המוצרים יש למלא את הפרטים הבאים:מידע אחריות


תודה שבחרתם במוצר שלנו! להלן המלצותינו בנוגע לשימוש במוצר. בבקשה ציית להוראות אלו על מנת להשתמש במוצר שרכשת מאיתנו בצורה משביעת רצון ולזמן ארוך ככל הניתן.

בבקשה ממך, שמור תמיד את הקבלה שקיבלת בעת רכישת המוצר, היא תהיה הכרחית לדיווח על תקלות שעלולות לעלות ומתקשרות למוצר.

היצרן/משווק מבטיח את שלמות, עמידות וייצור החומר, ואת אמיתות מאפייני השימוש המתוארים בתיאור המוצר.

המוצר הוסמך על ידי ארגון בקרת האיכות הגרמני, המוצר מגן על שכבת הזכוכית של המכשיר בצורה טובה יותר נגד שריטות רגילות, מעלה את עמידות הפגיעה של הזכוכית ובעל אפקט אנטי-בקטריאלי. המוצר השתתף במבחני אמינות ונמדדה עלייה של 25% בעמידות מכשירים שהמוצר יושם עליהם מפני פגיעות ( מ 4 ניוטון ל 5 ניוטון).

יש לחדש את שכבת המגן מדי שנה.

בבקשה עיין במדריך למשתמש בצורה יסודית לפני השימוש! היצרן/משווק לא מבטיחים אחריות במקרים בהם השתמשו במוצר לא לפי הדרך המצויינת במדריך, או במקרים של שימוש מוגזם במוצר (שימוש יתר).

לתשומת לבך, המוצר מספק הגנה נגד שריטות מקריות תוך שימוש בתנאים נורמליים, ורק למסכים מקוריים וללא נזקים קודמים. אין להשתמש במוצר על מכשירים שאינם בעלי שכבת מסך מזכוכית! המוצר אינו הופך את הזכוכית לחסינה מפני ניפוצים.

בנוסף לא תינתן אחריות על המוצר במקרים בהם נוצר מגע בין המכשיר לבין חפצים חדים או חומרים שגורמים לשריטות (לדוגמא: חפצים ממתכת, סכינים, חול, אבנים, זכוכית מנופצת, פורצלן, קרמיקה...).

אל תשתמשו בתכשירי ניקוי שמכילים אלכוהול לאחר יישום המוצר על המכשיר! האחריות לא תהיה תקפה במקרים בהם נעשה ניסיון ניקוי עם חומר שמכיל אלכוהול.

שמור הרחק מהישג ידם של ילדים! בנוסף, הרחק את המוצר מהעיניים בעת יישומו. במידה והמוצר בא במגע עם העיניים- יש לשטוף אותו עם מים קרים. בבקשה שטוף את הידיים בצורה יסודית לאחר השימוש.

לא תינתן אחריות על ידי היצרן/משווק במקרים בהם נעשה שימוש במוצר לא למטרתו המקורית, מקרים בהם המוצר שונה/עוות בכל דרך שהיא, או אם המוצר נחשף להשפעה פיזית/כימית שבה המוצר לא יכול לעמוד.

 

היצרן/משווק אינם אחראים על נזק שנגרם מנסיבות בלתי צפויות ובלתי נמנעות. אחריות המשווק/היצרן מוגבלת לנזק ממשי, וכל עוד היא אינה עולה על ערך המוצר המצוי על הקבלה ואשר שולם בעת הרכישה.

המשווק/היצרן לא יישאו באחריות על נזקים חומריים/לא חומריים, או יפצו על אובדן רווחים שנגרמו על ידי אי-נכונותם של מסמכים או מידע ש:סופק, נעשה נגיש, נמסר על ידם, כולל טעויות של אי דיוק, מידע לא מעודכן, מידע לא חוקי או מידע חלקי/בלתי שלם.

תקנות הקשורות לאחריות, אחריות המוצר והתחייבויות כלולות בסעיף 6:173 - 6:159 של חוק 5 של 2013. היצרן מבטיח אחריות של שנה אחת למוצר בהתאם לכללים הבאים: הירשמות באתר החברה בכתובת

תוך 72 שעות לאחר רכישת המוצר, צירוף עותק של הקבלה, שליחת פרטים על www.wow-fixit.co.il

, סוג, צבעותמונת לפני ואחרי של המכשיר שנעשו בדיוק לפני IMEIהמכשיר עליו יושם המוצר כולל מספר

ואחרי השימוש במוצר.

הלקוח מחויב לדווח על פגמים מיד לאחר גילוים ולא יאוחר מ 72  שעות. על הלקוח מוטלת גם המחויבות להוכיח שהפגם שנמצא היה נוכח בזמן הרכישה.

בכל המקרים הסיבה לפגם, ולפיו גם הלגיטימיות של האחריות,ייקבעו על ידי היצרן.

אחריות: המוצר אינו נכלל ברשימת המוצרים המחויבים באחריות על פי הוראות הדין הנוגעות בדבר. היצרן אינו מתחייב באחריות נפרדת עבור המוצר.

הלקוח מקבל את תנאי האחריות על ידי רכישת המוצר.

 

תודה שהצטרפת ל 2 מיליון הלקוחות המרוצים שלנו

 

האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים